25 yıllık gayrimenkul danışmanlarına Onur Belgesi verildi

Gündem (İHA) - İhlas Haber Ajansı | 15.02.2024 - 16:18, Güncelleme: 15.02.2024 - 16:18 1910+ kez okundu.
 

25 yıllık gayrimenkul danışmanlarına Onur Belgesi verildi

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) tarafından düzenlenen programda emlak mesleğinde 25 yıl ve üzeri emlakçılara düzenlenen törenle 'Onur Belgesi' verildi.
Program Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunan Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlendi. Programa Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) Başkanı Hakan Akçam, Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz ile ATEM ve emlakçı esnafı katıldı. Sektörde başarıları ayrıcalığıyla bilinen ünlü iş insanlarına, devlet sanatçıları ve sanat camiasında danışmanlık yapmış İslam Poyraz’da onur ödülüne layık görüldü. Açılış konuşması ATEM Başkanı Hakan Akçam, tarafından yapıldı. Baş tacı olan büyüklerimize nice 25 yıllar diliyoruz diyerek konuşmasına başlayan Akçam, böyle bir programda bir araya geldikleri için mutluluk duyduğunu belirtti.  Meslekte geride bırakılan yılların önemli olduğunu dile getiren Akçam, "İster mesleki ister özel hayatta ve hayatımıza dair olsun yıldönümleri herkes için önemlidir. Hayatta mutlaka bir yeri vardır; yaş günleri, evlilik günleri, dernekler, meslek odaları kuruluş günleri, her biri üzerinde durulması gereken kıymetli günlerdir. Yaşamımızda önemli günlere layıkıyla kutlanması mesleki ilişkinin bağlarının gelişmesine yol açar. Mutlaka geride bırakılan yıllar içinde aynısı geçerlidir. Meslek odamızın, meslekte 25 yılını dolduran hatta aşan siz değerli üstatlarımıza, büyüklerimize hem teşekkür etmek hem de vefanın en güzel örneğini sunmak istedik. Sizler unutmadığımız sizlerle beraber bu mesleğe gitmem bu mesleği daha kaliteli daha bilinçli ifade ettiğimizi bildirmek isterim. Sizler bunu hak ediyorsunuz mesleki etik ilkelerin anlamında kavuşmuş yılları geride kalmış değerli üstatlarsınız geçen yıllar bir açıdan her geçen yıl mesleki hayatında insanın olgunluk dönemini olarak kabul edilebilir. Mesleki olgunluğu bilgi birikimimizle birleştirerek kazanca dönüştürebileceğinizi düşünüyorum. Sizlerle nice 25 seneler diliyorum sizler için uzun ömürler, uzun çalışma hayatı temenni ediyor. Her daim mutlu olmanızı diliyorum, sizleri seviyor, sayıyor ve saygılarımı sunuyorum." dedi.  Meslekte 25 yılı geride bırakıp "Onur Belgesi" alanlar adına konuşan Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz, "Koskoca 25 yıl 2 kelime ifade edeceğim. Çok kıymetli başkanımız ve kıymetli yönetimdeki üyelerimiz, değerli avukatımız, hepsi bizler için bu 25 senede çok ciddi başarılara şimdiye kadar ki konuların çok çok üzerindeki başarılara imza atmış bir başkanımızla beraberiz. Allah ona uzun ömürler sağlıklı ömürler nasip etsin. Bu arada 25 yılda şu anda hayatta olmayan fakat kaybettiğimiz çok değerli abilerimiz de buradan kendilerini gani gani rahmet diliyorum. Bundan sonraki süreçte de yeni yıl 2024 yılı itibariyle de bütün meslektaşlarımıza sağlıklı huzur mutluluk başarıların gani gani olacağı bir yılı kendilerini temenni ediyoruz." şeklinde konuştu. Emlak sektöründe 25 yıl ve üzeri mesleklerini icra eden emlakçılara "Onur Belgesi" verildikten sonra çekilen toplu fotoğraf ile program nihayete erdi.
Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) tarafından düzenlenen programda emlak mesleğinde 25 yıl ve üzeri emlakçılara düzenlenen törenle 'Onur Belgesi' verildi.

Program Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunan Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlendi. Programa Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) Başkanı Hakan Akçam, Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz ile ATEM ve emlakçı esnafı katıldı. Sektörde başarıları ayrıcalığıyla bilinen ünlü iş insanlarına, devlet sanatçıları ve sanat camiasında danışmanlık yapmış İslam Poyraz’da onur ödülüne layık görüldü.

Açılış konuşması ATEM Başkanı Hakan Akçam, tarafından yapıldı. Baş tacı olan büyüklerimize nice 25 yıllar diliyoruz diyerek konuşmasına başlayan Akçam, böyle bir programda bir araya geldikleri için mutluluk duyduğunu belirtti. 
Meslekte geride bırakılan yılların önemli olduğunu dile getiren Akçam, "İster mesleki ister özel hayatta ve hayatımıza dair olsun yıldönümleri herkes için önemlidir. Hayatta mutlaka bir yeri vardır; yaş günleri, evlilik günleri, dernekler, meslek odaları kuruluş günleri, her biri üzerinde durulması gereken kıymetli günlerdir. Yaşamımızda önemli günlere layıkıyla kutlanması mesleki ilişkinin bağlarının gelişmesine yol açar. Mutlaka geride bırakılan yıllar içinde aynısı geçerlidir. Meslek odamızın, meslekte 25 yılını dolduran hatta aşan siz değerli üstatlarımıza, büyüklerimize hem teşekkür etmek hem de vefanın en güzel örneğini sunmak istedik. Sizler unutmadığımız sizlerle beraber bu mesleğe gitmem bu mesleği daha kaliteli daha bilinçli ifade ettiğimizi bildirmek isterim. Sizler bunu hak ediyorsunuz mesleki etik ilkelerin anlamında kavuşmuş yılları geride kalmış değerli üstatlarsınız geçen yıllar bir açıdan her geçen yıl mesleki hayatında insanın olgunluk dönemini olarak kabul edilebilir. Mesleki olgunluğu bilgi birikimimizle birleştirerek kazanca dönüştürebileceğinizi düşünüyorum. Sizlerle nice 25 seneler diliyorum sizler için uzun ömürler, uzun çalışma hayatı temenni ediyor. Her daim mutlu olmanızı diliyorum, sizleri seviyor, sayıyor ve saygılarımı sunuyorum." dedi. 
Meslekte 25 yılı geride bırakıp "Onur Belgesi" alanlar adına konuşan Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz, "Koskoca 25 yıl 2 kelime ifade edeceğim. Çok kıymetli başkanımız ve kıymetli yönetimdeki üyelerimiz, değerli avukatımız, hepsi bizler için bu 25 senede çok ciddi başarılara şimdiye kadar ki konuların çok çok üzerindeki başarılara imza atmış bir başkanımızla beraberiz. Allah ona uzun ömürler sağlıklı ömürler nasip etsin. Bu arada 25 yılda şu anda hayatta olmayan fakat kaybettiğimiz çok değerli abilerimiz de buradan kendilerini gani gani rahmet diliyorum. Bundan sonraki süreçte de yeni yıl 2024 yılı itibariyle de bütün meslektaşlarımıza sağlıklı huzur mutluluk başarıların gani gani olacağı bir yılı kendilerini temenni ediyoruz." şeklinde konuştu.
Emlak sektöründe 25 yıl ve üzeri mesleklerini icra eden emlakçılara "Onur Belgesi" verildikten sonra çekilen toplu fotoğraf ile program nihayete erdi.

Ankara HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve batmanhurriyet.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.